BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

államfő

07.
17.
14:05

Orbán Viktor üzenetet kapott a holland miniszterelnöktől

Az uniós állam- és kormányfők pénteken kezdődött csúcstalálkozója előtti nyilatkozataiból az rajzolódott ki, hogy igen kemény tárgyalások előtt álltak, többük kétségeinek adott hangot azzal kapcsolatban, hogy a hétvégén megállapodás születhet az EU új hétéves költségvetéséről és a helyreállítási alapról. A holland miniszterelnök a csúcs előtt üzent Orbán Viktornak. Vajon mire lesz elég a magyar vétófenyegetés?

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna