A kormány kiemelt területektől von el pénzt a BMW-gyár támogatásához
Pénzt vont el a kormány egy pénteki kormányhatározatban több kiemelt területtől, köztük az egyházak támogatásától, az Erzsébet-táboroktól és a határon túli donációkat végző Bethlen Gábor Alaptól is, de még Palkovics László minisztériumától is. A pénz a Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökséghez és a BMW-gyárnak helyet adó ipari övezet fejlesztéséhez kerül - derítette ki a Népszava.




