Új löketet kap az állami diákmunka
Állítólag minden korábbinál nagyobb az érdeklődés a közigazgatási, önkormányzati diákmunka iránt, ezért a kormány további 400 millió forintot költ a programra.
Új löketet kap az állami diákmunka
Állítólag minden korábbinál nagyobb az érdeklődés a közigazgatási, önkormányzati diákmunka iránt, ezért a kormány további 400 millió forintot költ a programra.
Jól kiszúrt a szaktárca az alföldi vízmű dolgozóival - végül is csak 131 település vízellátása kerül veszélybe
Hiába mentek egészen Orbán Viktor dolgozószobájáig a békési vízmű szakszervezeti vezetői, akik a beígért fizetésemelésüket várják a nagy részben állami vállalattól, most tovább csökken a bérük - írja a hvg.hu.
Bőkezűen fizet az egyházaknak az állam a hívők után
Az egyházakon keresztül a kormányzat elsősorban az építőipart támogatja, ugyanis tavaly 145 milliárd forintból 99 milliárd forint beruházásokra ment el - derül ki a G7 cikkéből.
Nyolcmilliárd forintos tőkeemelést kap a mezőhegyesi ménesbirtok
A már most futó és a tervezett beruházások fedezetére 3,8 milliárd forintos tőkeemelést kapott a mezőhegyesi Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaság Zrt. a tulajdonos magyar államtól - jelentette be a cég beruházási és fejlesztési vezérigazgató-helyettese pénteken a cég székhelyén.
Tandíjat fizethetnek az ingyenes képzésben részt vevők
Ha az állami finanszírozású egyetemi képzésre felvett diákok nem olvasták el az oktatásukat szabályozó szerződés feltételeit, akkor csúnya meglepetésben lehet részük: lehet, hogy utólag kell tandíjat fizetniük.