Teljesen az MVM kezébe került a rezsicég
Az MVM Zrt. lett az NKM Nemzeti Közművek Zrt. egyedüli részvényese - közölték az érintettek.
Teljesen az MVM kezébe került a rezsicég
Az MVM Zrt. lett az NKM Nemzeti Közművek Zrt. egyedüli részvényese - közölték az érintettek.
Újabb államosításra készül az Orbán-kormány
A kormány tovább folytatja a hulladékgazdálkodás államosítását annak ellenére, hogy az eddigi centralizációs lépések rontották a szemétszállítás színvonalát. Az intézkedések hátterében uniós támogatások árnyéka látszik.
Sok a csőtörés - pénzt osztott az ITM
Az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) 1,5 milliárd forintot osztott szét a víziközművek működésének fenntartására és fejlesztésére.
Félórás lesz a holnapi tűzijáték
Minden eszköz, képesség és tudás a rendelkezésre áll az államalapítás ünnepének biztonságos, mindenki megelégedésére történő megrendezéséhez kedden Budapesten - közölte az MTI szerint Kovács Zoltán nemzetközi kommunikációért és kapcsolatokért felelős államtitkár.
Nagyot nőtt a magyar állam vagyona - látványos számok érkeztek
Mintegy 17 000 milliárd forintot tett ki a magyar állam vagyona ez év elején - számolt be a Magyar Nemzet.