Pótlékot kap több tízezer állami alkalmazott - itt a bejelentés
A januári fizetésekkel, február elején utalják az állami és önkormányzati fenntartású kulturális intézmények közalkalmazottainak 15 százalékos illetménypótlékát - jelentette be kedden a kultúráért felelős államtitkár.




