Megmenti az állam a vízközműves céget
Több mint 602 millió forintos állami többletforrást kap még az idén az Alföldvíz Zrt., amit részben béremelésre, részben veszteségrendezésre fordíthat - közölte Nagy László, a társaság vezérigazgatója hétfőn sajtótájékoztatón.

