Megszűnik az elektromos töltőállomások utáni adókedvezmény
A támogatásokra vonatkozó általános csoportmentességi rendelet változása megszünteti az elektromos töltőállomások adókedvezményét. A szabályozásból nem derül ki egyértelműen, hogy mikortól szűnik meg, de a Niveus Consulting Group véleménye szerint már 2021-ben sem lehet élni a kedvezménnyel. 2022 februárjától viszont biztosan nem lehet már.




