Karácsonyéknak üzent a kormány
A kormány a járvány elleni küzdelem részeként folyamatosan csökkenti az állami adókat, számos baloldali vezetésű városban, kerületben azonban emelnék a helyi közterheket. A lakosság és a vállalkozások védelmében el kellett rendelnünk az adóemelési stopot - mondta Tállai András, a pénzügyminiszter helyettese a Magyar Nemzetnek.




