Gond van: 400 ezer autósnak küld fizetési értesítőt a NAV
A hazai gépjármű-tulajdonosok közel 7,5 százaléka kapott a napokban fizetési értesítőt a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV), amelyhez kell 2021. január 1-jétől befolynia e sarcnak az önkormányzatok helyett. A kormány ugyanis a veszélyhelyzetre hivatkozva tavaly megváltoztatta a több évtizedes gyakorlatot, az adatok alapján jókora galibát okozva ezzel - írja az mfor.hu.




