BUX 139393.55 0,07 %
OTP 45140 -0,35 %
header

adó

12.
20.
21:53

Gond van: 400 ezer autósnak küld fizetési értesítőt a NAV

A hazai gépjármű-tulajdonosok közel 7,5 százaléka kapott a napokban fizetési értesítőt a Nemzeti Adó- és Vámhivataltól (NAV), amelyhez kell 2021. január 1-jétől befolynia e sarcnak az önkormányzatok helyett. A kormány ugyanis a veszélyhelyzetre hivatkozva tavaly megváltoztatta a több évtizedes gyakorlatot, az adatok alapján jókora galibát okozva ezzel - írja az mfor.hu.

Szerző(k):
K. Gergely Kiss