Húsz százalékkal csökkent az Ericsson Magyarország bevétele
A távközlési, informatikai szektorban tapasztalható recesszió miatt idén jelentősen csökkentek a távközlési cégek beruházásai, s ezért az Ericsson Magyarország Kft. a tavalyinál 20 százalékkal kevesebb bevételt ér el 2001-ben. A cég vezetői szerint azonban a jövő év közepétől újraéledhet a piac.
