A kormány szétosztotta a pótlólagos tartalékot
A belügyi tárca kapta a legnagyobb összeget a központi költségvetés pótlólagos általános tartalékának felosztásakor. A kormány pénteken annak a 48 milliárd forintnak a sorsáról döntött, amivel a zárszámadási törvényben megemelték az eredetileg 36,7 milliárd forintos tartalékalapot. A pénteki osztás után kimerült a büdzsé idei tartalékalapja.
