A 4iG közgyűlése kötvénykibocsátásra adott felhatalmazást az igazgatóságnak
A 4iG Nyrt. rendkívüli közgyűlése 30 milliárd forint keretösszegű kötvénykibocsátást, továbbá az alaptőke felemelését és saját részvények vásárlását lehetővé tevő felhatalmazást adott a társaság igazgatóságának - írja az MTI.



