Megvenné a 4iG a Telenort Montenegróban
A montenegrói Telenor megvásárlásáról írt alá előzetes megállapodást a 4iG. Ezzel a nemzetközi mobilszolgáltatók közé léphet a társaság.
Megvenné a 4iG a Telenort Montenegróban
A montenegrói Telenor megvásárlásáról írt alá előzetes megállapodást a 4iG. Ezzel a nemzetközi mobilszolgáltatók közé léphet a társaság.
Csak úgy repkednek a százmilliárdok a kormányzati digitalizációra: íme a nyertesek
A 4iG és a Delta Technologies is nyert a Digitális Kormányzati Ügynökség közbeszerzési eljárásán. A keretmegállapodások elképesztő összegekről szólnak, mindkét cég esetében 200 milliárd forint a nagyságrend, ami cégek éves árbevételének a sokszorosa.
Ekkora osztalékra számíthatnak a 4iG-részvényesek
Július 19 lesz a 4iG Nyrt. osztalékfizetésének fordulónapja, a kifizetést július 26-án kezdi meg a társaság – közölte a 4iG az Igazgatóság határozatára hivatkozva. A döntés értelmében a társaság részvényenként 22,49 forintos osztalékot fizet, ami a múlt pénteki záróárra vetítve 3,5 százalékos hozamnak felel meg.
Szuperszámítógép, több mint hárommilliárdért
A 4iG Nyrt. és a Delta Systems Kft. szállíthat szuperszámítógépet Debrecenbe, nettó 3 milliárd 138 millió forintért. A becsült ellenérték nettó 3 milliárd 289 millió forint volt.
A világűrben folytatja a magyar csodacég
Az AMOS-műholdakat tulajdonló Space-Communications Ltd.-ben szerezhet többségi tulajdont a 4iG.