Újabb támogatást kapott a 4iG a kormánytól
A kormány nemzetstratégiai jelentőségűnek minősítette a Digi telekommunikációs cég 4iG általi megvásárlását - derül ki a Magyar Közlönyből. Így a felvásárlást nem vizsgálhatja a versenyhatóság.
Újabb támogatást kapott a 4iG a kormánytól
A kormány nemzetstratégiai jelentőségűnek minősítette a Digi telekommunikációs cég 4iG általi megvásárlását - derül ki a Magyar Közlönyből. Így a felvásárlást nem vizsgálhatja a versenyhatóság.
Megvette a piacvezető Telenor-leányt a 4iG
A vállalat a montenegrói piac első számú szereplőjének 100 százalékos tulajdonosa, miután kifizette a vételárat és a hatósági is jóváhagyták az ügyeletet.
Ezt a munkát is robotokkal válthatják ki hamarosan
Az önvezető technológia hihetetlen sebességgel kezdett el terjedni a logisztikában, részben a járvány, részben pedig a szakképzett munkaerő hiánya miatt. Ma már nem lehetetlen úgy automatizálni egy logisztikai központot, hogy világításra se legyen szükség, ami pedig azt jelenti, hogy a „klasszikus” targoncavezetői pozíció már ebben az évtizedben megszűnhet.
291 milliárdnyi forrás érkezett a 4iG-hez
A közpénzes munkákkal ellátott és nagyratörő terveket bejelentő infokommunikációs cégnek, a 4iG Nyrt.-nek az éppen kifutó MNB-kötvényprogram is aranyat ért: tegnap bejelentették, hogy kötvénykibocsátásra készülnek, ma pedig az közölték, hogy sikerült 291 milliárd forintnyi forrást bevonniuk.
Gigantikus kötvénykibocsátásra készül a 4iG
350 milliárd forintnyi kötvényt bocsát aukcióra holnap a 4iG. A magyar cég számos felvásárlásra készül, ezért kell a hatalmas hitel, amelyet még beszuszakolnak a Magyar Nemzeti Bank most lezárt Növekedési Kötvényprogramjába.