BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Estére már csak csordogál a víz a csapból – túlterhelődtek a vízhálózatok a hőségtől

Egyre többen panaszkodnak arra, hogy az estére már alacsony víznyomás.

2026. június 23. kedd, 17:02

Fotó: Getty Images / Elena Zaretskaya
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az elmúlt napokban rendkívüli a hőség, ami jelentősen megterhelte a vízhálózatot.

Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén is víznyomásproblémákkal küzdenek az ott élők.

A helyiek arról számoltak be az RTL Híradónak, hogy estére már nagyon alacsony a víznyomás.

A szolgáltató arról nyilatkozott, hogy a hőség miatt megnövekedett a fogyasztás, emiatt pedig túlterhelődött a rendszer. Ez az oka a szolgáltatás akadozásának.

A lakóktól azt kérik, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.

Ez is érdekelhet