Az elmúlt napokban rendkívüli a hőség, ami jelentősen megterhelte a vízhálózatot.
Ráckevén, Dömsödön és Szigetbecsén is víznyomásproblémákkal küzdenek az ott élők.
A helyiek arról számoltak be az RTL Híradónak, hogy estére már nagyon alacsony a víznyomás.
A szolgáltató arról nyilatkozott, hogy a hőség miatt megnövekedett a fogyasztás, emiatt pedig túlterhelődött a rendszer. Ez az oka a szolgáltatás akadozásának.
A lakóktól azt kérik, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
