BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Solymár Károlyt nevezték ki az infokommunikációs felelőssé

2013. július 10. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Július 1-jei hatállyal Solymár Károly Balázst nevezték ki a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium (NFM) infokommunikációért felelős helyettes államtitkárává. A helyettes államtitkárság a minisztériumon belül az infokommunikációért felelős államtitkárság alá tartozik. Solymár 2003-ban végzett az Eötvös Loránd Tudományegyetem jogi karán. Az elmúlt tíz évben az infokommunikációs szakterületért felelős minisztériumoknál dolgozott. 2010 óta vezette a fejlesztési tárca informatikai szabályozási és szervezési főosztályát. A helyettes államtitkár felel az e-gazdaság-fejlesztés, az információstársadalom-fejlesztés, az infrastruktúra-fejlesztés és az iparpolitika irányításáért. Emellett a közigazgatás informatikai fejlesztését, a központi és területi közigazgatás informatikai együttműködését is koordinálja − áll a NFM kommunikációs főosztályának közleményében.

Girnt József
Girnt József

Ez is érdekelhet