BUX 137943.87 -1,11 %
OTP 44380 -1,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A rendőrség is vizsgálja a győri balesetet

2013. január 31. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Nyomozást indított a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság annak a halálos balesetnek az ügyében, amely kedden délután történt a soproni rendező-pályaudvaron. A rendőrség foglalkozás körében elkövetett halált okozó gondatlan veszélyeztetés vétségének gyanúja miatt indított eljárást ismeretlen tettes ellen. Azt kívánják tisztázni, terhel-e valakit felelősség azért, hogy felrobbant a munkagép másfél méteres kereke, ami halálos sérüléseket okozott a 28 éves tatabányai férfinak. A baleset a GYSEV soproni konténertermináljában történt. Rázó László, a vasúttársaság szóvivője elmondta: az egyik gép másfél méter átmérőjű kereke akkor robbant fel, amikor egy külső cég alkalmazottja szerelte az eszközt. A fiatal férfi a baleset után a soproni kórházban belehalt sérüléseibe.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet