A társadalmi felelősségvállalás egyik leghasznosabb módja, ha a vállalatok az adott anyagi és tárgyi segítség mellett a munkavállalóikat is bevonják azokba a programokba, amelyekkel a rászorulókat segítik, mi több, támogatják az alulról jövő kezdeményezéseket. Ez a szemlélet itthon is kezd teret nyerni.
A hazai cégek gyakorlatában jó néhány követendő kezdeményezést találni. A legnagyobb lakossági pénzintézet, az OTP Bank esetében már többéves hagyománya van az önkéntesség támogatásának, hiszen még 2010-ben indult az a belső pályázati rendszer, amelynek keretein belül a munkatársaknak lehetőségük nyílt támogatást nyerni önkéntes programjaik megvalósításához. Az elért eredmények már az első évben igen biztatóak voltak, mintegy tíz projektet valósítottak meg a munkavállalók a bank támogatásának köszönhetően. Az OTP Önkéntes 50 Program keretében pedig tavaly már közel kétezer − lényegében minden negyedik − alkalmazott több mint 80 jótékonysági eseményen vett részt több ezer rászorulón segítve. A legnépszerűbbnek a véradások és az intézményfelújítások bizonyultak, de az OTP-sek tartottak pénzügyi oktatásokat, osztottak ételt, alakítottak ki gyógynövénykertet, újítottak fel buszmegállót, készítettek madárodút és számos foglalkozást tartottak és kirándulást szerveztek hátrányos helyzetű gyermekek részére. Az önkéntes munkát vállaló dolgozókat és kezdeményezéseiket a pénzintézet már csak azért is szívesen támogatja, mert azok nemcsak, hogy kreatívak, de egyre összetettebb megoldásokat nyújtottak a legkülönfélébb problémákra − mondta lapunknak Nagy Zoltán Péter, az OTP Bank marketing igazgatója.
A sikereket természetesen érdemes a nagyközönségnek is megmutatni, a pénzintézet Facebook-oldalán található Segítségtérképen ezek a kezdeményezések láthatóak. Jelenleg mintegy száz \"akció\" helyét jelöli a térkép, a szociális munka és a véradás mellett környezet- és állatvédelem, valamint épületfelújítás és pénzügyi oktatás témakörében.
Kapott_NEM_jelenik_meg_FE-n
