BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszatér Budapestre a SAS

2012. november 26. hétfő, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A SAS skandináv légitársaság a 2013-as nyári menetrendben március 31-étől járatokat indít Budapestre Oslóból és Koppenhágából − közölte a ferihegyi repülőteret üzemeltető Budapest Airport Zrt. (BA). A SAS heti hat alkalommal, hétfőtől−péntekig, illetve vasárnap közlekedik majd Budapest és Koppenhága között, az oslói járat pedig kedden, csütörtökön és vasárnap szállít utasokat. Stefan Eiche, a SAS magyarországi vezérképviselője a közleményben hangsúlyozta, az új járatok közlekedtetésével a magyar és a skandináv turistákra, üzleti utazókra építenek. A BA közlése szerint a SAS összesen 45 új járat elindítását jelentette be, köztük a Budapestre közlekedőket. Az SAS 2006-ig működtette a Budapest−Koppenhága, illetve 2009-ig a Budapest−Stockholm járatot, a skandináv légitársaság tavaly összesen 23 millió utast szállított 90 különféle célállomásra − írta az MTI-Eco.

Leszák Tamás
Leszák Tamás

Ez is érdekelhet