BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdődött a Vodafone ötödik angyalévadja

2012. november 23. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megkezdték a munkát a Vodafone főállású angyalai. Kravalik Brigitta, Sándor Enikő és Sütő Zsanett a jubileumi ötödik év kezdete, szeptember eleje óta dolgoznak a Vodafone Magyarország Alapítvány főállású angyalaiként. A három nyertest szakmai zsűri választotta ki állásinterjúk során, melyre a több mint 200 jelentkező közül 10 pályázót hívtak meg a szervezők. A Vodafone Magyarország új-zélandi példára 2008-ban hirdette meg először a Főállású Angyal programját, akkor még Többet érsz! címmel. Az eltelt öt évben szinte valamennyi társadalmi problémát felkarolták az angyalok. Az öt év alatt 21 angyalt támogatott a vállalat, hogy egy éven át képviseljék az általuk fontosnak tartott témát. A program híven tükrözi a Vodafone Magyarország vállalati felelősségvállalásának legfőbb irányelveit is − mondta Nyilas Orsolya, a Vodafone belső kommunikációs és vállalati felelősségvállalási igazgatója. A 2012-es és 2013-as év angyalai már megkezdték munkájukat, amikor az előző esztendő angyalai leköszöntek posztjukról.

Tóth Kata
Tóth Kata

Ez is érdekelhet