BUX 137814.93 -1,2 %
OTP 44240 -1,51 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Saját eszköz nélkül nem lesz munka

2012. november 21. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Novell magyarországi képviseletének felmérése szerint a hazai vállalatok a mobil eszközök használata kapcsán az adatok védelme és a megfelelőségi előírások teljesítése miatt aggódnak. Az USA-ban a Forrester kutatása szerint az alkalmazottak 53 százaléka használja saját készülékét a munkája során, ami ötszázalékos növekedést jelent 2012 eleje óta. Az elemzővállalat becslése szerint három éven belül a saját készülékek használata lehet az általános házirend a legtöbb vállalatnál. Erre a kihívásra válaszul a NetIQ Novell SUSE Magyarországi Képviselet bemutatta átfogó megoldását, amellyel − legalábbis a cég szerint − egyszerűen orvosolhatók a mobil eszközök vállalati használatának biztonsági kihívásai. A Novell ZENworks Mobile Management egyetlen felügyeleti konzolról elérhető, fejlett eszközvezérlést és házirendkezelést biztosít az iOS, Android, Symbian, Windows Mobile rendszerű és más ActiveSync-kompatibilis eszközök számára.

Girnt József
Girnt József

Ez is érdekelhet