A Mars Magyarország csongrád-bokrosi gyárának munkatársai önkéntes munkával, örökbefogadással és állatvédelmi előadással ünnepelték meg az októberi Állatok Világnapját a Kecskeméti Vadaskertben. A számos ismert állateledel-márkát gyártó vállalat munkatársai kerítést festettek, facsemetéket ültettek és örökbe fogadtak hat indiai antilopot is, melyek ellátását egy éven keresztül támogatják. A munkálatokban rész vett Nagypál Sándor, Kecskemét alpolgármestere és közel nyolcvan diák is, akik számára a Felelős Állatbarátok Közhasznú Egyesülete állatvédelmi előadást tartott. A munkatársaknak már hagyomány az önkéntes munka és jótékonykodás. Az október a Marsnál nemzetközi szinten is önkéntességi hónapnak számít, így jött az ötlet, hogy az Állatok Világnapja alkalmából együttműködjenek a vadaskerttel és közben a felelős állattartást is népszerűsítsék.
