BUX 138332.72 -0,83 %
OTP 44580 -0,76 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerelmem, ELEKTRA: új adatgyűjtési rendszer a KSH-nál

2012. október 10. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Október elsején indult a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) megújított elektronikus adatgyűjtési rendszerének (KSH-ELEKTRA) próbaüzeme, amely a hivatal várakozása szerint kényelmesebbé és egyszerűbbé teszi az adatközlők számára az adatszolgáltatást és csökkentheti az érintettek adminisztratív terheit. Az új elektronikus adatgyűjtő rendszer bevezetése lépést tart a kor követelményeivel, könnyen elérhetővé, felhasználóbaráttá teszi az adatszolgáltatást − állítja a hivatal. 2013. január elsejétől a KSH-ELEKTRA használata a kijelölt adatgyűjtésekre kötelező lesz. Az KSH-ELEKTRA elektronikus adatgyűjtési rendszer előnye, hogy használatával internetes összeköttetéssel, hitelesített és titkosított módon, papír nélkül teljesíthetők az előírt adatszolgáltatások.

Girnt József
Girnt József

Ez is érdekelhet