BUX 138428.92 0,58 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már tendereztet az OHÜ

2012. augusztus 10. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Négy közbeszerzési pályázatot hirdetett − erősen megkésve − a napokban az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség (OHÜ) elektromos és elektronikai eszközök, berendezések hulladékainak gyűjtésére, szállítására és előkezelésére, a pályázatok keretösszege csaknem nettó 1,3 milliárd forint − írta az MTI az OHÜ közleménye alapján. A négy pályázati kiíráson belül összesen 16 részteljesítésre lehet ajánlatot tenni, így az érintett vállalkozások kapacitásuk ismeretében dönthetnek arról, hogy melyik tenderrészre pályáznak − közölte az ügynökség. A kiírások egyik csoportjába tartoznak a képcsöves e+e-hulladékok − például televíziók, számítógépes monitorok −, amelyekből az idén összesen 4600 tonna gyűjtését, szállítását és előkezelését várja el az OHÜ. A közlemény szerint az ügynökség az egyes pályázatok elbírálása, majd a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium jóváhagyása után köti meg a nyertesekkel a szerződéseket.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet