BUX 138602.48 0,71 %
OTP 44500 1,18 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Aszálykárok miatt is drágulhat a hús

Az átvételi árak növelését, ám emellett az áfa drasztikus csökkentését szorgalmazza a Vágóállat és Hús Szakmaközi Szervezetek és Terméktanács. Az áfacsökkentést a kiskereskedelem is erősen támogatná.

2012. augusztus 3. péntek, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tragikus képet vázolt fel a hússzektorról Németh Antal, a Vágóállat és Hús Szakmaközi Szervezetek és Terméktanács (VHT) elnöke és Csorbai Attila, a Baromfi Termék Tanács elnöke. Utóbbi szerint a takarmányárak növekedése és a piaci szabályozás rugalmatlansága miatt hosszabb távon el lehet tekinteni az ágazat jövedelmezőségétől. A sertés- és marhapiac régóta gyengén muzsikál, ennek okai pedig ugyancsak a világpiaci tendenciákhoz kevéssé igazodó szabályozók. Az ebből fakadó feszültségek immár elviselhetetlenek a piaci szereplők számára, ráadásul a mostani kánikula miatti 8-10 milliárd forint közötti kár, illetve a takarmányár 50, esetenként 60 százalékos növekedése több ágazat eltűnésével fenyeget.

A terméktanács tegnapi tájékoztatóján az átadási árak emelése nem volt kérdés, tekintettel arra, hogy a piaci szereplők komoly nehézségekkel küszködnek, vagyis nem a költségek áthárításának mértéke, hanem a termelők életben maradása a fő szempont. A sertés- és marhaágazat képviselői kerülték a Napi Gazdaság átadási ár növekedésére vonatkozó kérdését, a baromfiágazat képviselője azonban 70 forintos kilogrammonkénti drágulást tartott reálisnak − kérdés, hogy a kereskedelem képes-e lenyelni valamennyit az egyébként 15 százalék körüli áremelkedésből.

A terméktanács tisztában van azzal, hogy az árakon a jelenlegi belső fogyasztási szerkezet és gyenge kereslet miatt már nem lehet tovább feszíteni. A takarmányárak, a támogatási rendszer gyengesége és az időjárási károk az olcsóbb hús kategóriákban is olyan árnövekedést okoznak, hogy félő, nem kerül a fogyasztók asztalára hús. A terméktanács a szabályozók változtatására, de mindenekelőtt a hús áfájának 5 százalékra mérséklésére tesz (illetve tett) javaslatot. Ezzel észrevétlen maradna a termelői árak növekedése a kiskereskedelmi árban, másrészt a jelenlegi (alsó hangon) 25-30 százalékra becsült élelmiszer-piaci feketegazdaság is eltűnhetne − a jelenlegi 27 százalékos áfa ugyanis a csalás \"melegágya\".

Piaci adatok (milliárd forint)
Kánikulakár a baromfipiacon: 4,125
Éves baromfihús- és tojáskibocsátás: 800
Vágóállat-kibocsátás: 1200
Forrás: Forrás: VHT
Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet