BUX 138839.16 -0,47 %
OTP 44810 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elbocsátották a Symantec vezérigazgatóját

2012. augusztus 1. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Menesztették Enrique Salemet, a Symantec vezérigazgatóját, posztját az eddigi elnök, Steve Bennett vette át. A világ egyik első számú biztonsági szoftvereket gyártó cége a múlt héten jelentette be, hogy azonnali hatállyal menesztik Salemet. Bannett nem volt hajlandó érdemben kommentálni a menesztést, csak annyit mondott, hogy a vezérigazgató-váltás a cég érdekeit szolgálja. Salem 19 éve dolgozott a Symantecnél és három éve ült a vezérigazgatói székben. A Symantec állítja, hogy a menesztés mögött semmilyen konkrét esemény vagy szakmai alkalmatlanság nem áll, de szerintük a cég nem használta ki megfelelően a lehetőségeit − írja a cert.hu.

Girnt József
Girnt József

Ez is érdekelhet