Az oxigénes Szentkirályi ásványvizek forgalma tavaly megduplázódott 2010-hez képest: összesen 2,65 millió palack fogyott, 123 millió forint értékben. Az idei első öt hónapban a társaság szerint a terveknek megfelelően alakulnak az eladási számok ebben a szegmensben, a Szentkirályi Ásványvíz Kft. idén további növekedéssel számol. A kutatások szerint a környezet oxigéntartalma − ami az ókorban 30-40, egy évszázada 22 százalék volt − ma a nagyvárosokban csupán 18 százalék. A termékváltozatok népszerűsítése érdekében nyitotta meg első oxigénbárját a társaság a siófoki víztoronyban. A kávézóként működő, egyszerre 25-30 vendéget befogadni képes Szentkirályi Oxigénbárban 90-95 százalékos oxigént lélegezhetnek be a vendégek, a megnyitóra a gyártó Szentkirályi \"Limited\" oxigénnel dúsított, évi százezer példányban készülő ásványvizet jelentetett meg. A Szentkirályi 2007-ben kezdte meg az 1,5 literes, oxigénnel dúsított, ásványvíz alapú ital gyártását, az értékesítés 2008 januárjában indult.
