BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Eszes lett a T-Systems főstratégája

2012. május 9. szerda, 00:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Május elsejétől Eszes László lett a T-Systems Magyarország Zrt. innovációs és stratégiai igazgatója. A gazdasági mérnöki és MBA-diplomával rendelkező szakember az R.J. Reynolds magyarországi és nemzetközi központjában látott el felső vezetői feladatokat. Három évig vezette az A. T. Kearney magyar irodáját az európai Telco Practice tagjaként, 2003-tól pedig a Grow-csoport vezérigazgatói pozícióját töltötte be. A folyamatok menedzselésében, stratégiaalkotásban és -tervezésben komoly tapasztalattal rendelkező szakembernek fontos szerepe lesz a Magyar Telekom vállalati szolgáltatások üzletága, valamint a leányvállalatok egységesítésével létrejövő ict-szolgáltató stratégiájának fejlesztésében, az innovációs tevékenység bővítésében.

Girnt József
Girnt József

Ez is érdekelhet