Május elsejétől Eszes László lett a T-Systems Magyarország Zrt. innovációs és stratégiai igazgatója. A gazdasági mérnöki és MBA-diplomával rendelkező szakember az R.J. Reynolds magyarországi és nemzetközi központjában látott el felső vezetői feladatokat. Három évig vezette az A. T. Kearney magyar irodáját az európai Telco Practice tagjaként, 2003-tól pedig a Grow-csoport vezérigazgatói pozícióját töltötte be. A folyamatok menedzselésében, stratégiaalkotásban és -tervezésben komoly tapasztalattal rendelkező szakembernek fontos szerepe lesz a Magyar Telekom vállalati szolgáltatások üzletága, valamint a leányvállalatok egységesítésével létrejövő ict-szolgáltató stratégiájának fejlesztésében, az innovációs tevékenység bővítésében.
