− A napokban készül el egy új fejlesztésük. Mire lesz ez használható?
− A Nebula.hu egy munkaszervező, méghozzá egy kis- és mikrovállalati munkaszervező. Azoknak a kis cégeknek ad szervezési eszközt, intranetet, dokumentumtárat és ügyfélcsatornát, amelyek ezt bérelni szeretnék, s nem drágábban, mint amennyibe egy havi telefonszámla szokott kerülni.
− Van-e a piacon valami hasonló megoldás, illetve hogy merült fel az ötlet?
− Igazi egyedi megoldást ma nagyon nehéz kitalálni, ezért mindig van hasonló. Most, hogy már készen vagyunk a fejlesztéssel, látom igazán, hogy végre egy ideális területet sikerült megcéloznunk. Hozzá kell tennem, hogy háromszor kezdtük el ezt a programot, és háromszor állítottuk le, mert nem éreztük azt, hogy ideális lenne a megoldás pozicionálása, míg végül a negyedik nekirugaszkodásnál rögtön éreztük, hogy jó dolgot tudunk készíteni.
− Miért volt ilyen nehéz a terméket pozicionálni?
− A Qualysoft innovációs alapelvei közé tartozik, hogy legalább az egyik üzleti részlegnek támogatnia kell a projektet ahhoz, hogy az innovációba belekezdjünk. Az világos volt, hogy egy olyan felhőalapú terméket szeretnénk kifejleszteni, amelyik a mikro- és kisvállalatok adminisztrációját képes megkönnyíteni és a versenyképességüket megerősíteni. Láttuk azt is, hogy ennek valamilyen feladatszervező, illetve ügyfél-kommunikációs eszköznek kell lennie, de nem láttuk pontosan, hogy mitől fogják ezt szeretni. Már több mint egy éve birkóztunk a feladattal, amikor rátaláltunk a miénkhez hasonló megoldást fejlesztő csapatra, akiket nagyon gyorsan, gyakorlatilag mint egy klasszikus startup céget megvásároltunk és beolvasztottunk a Qualysoftba − így született egyébként a Qualysoft pécsi részlege −, és az ő innovációjukkal megspékelve gondoltuk újra a terméket. Nagyon büszkék vagyunk a végeredményre, mert úgy érzem − bár a fő célkitűzésünk nem változott −, hogy az apró részletek annyival felhasználóbarátabbak, egyszerűbbek lettek, hogy végre az egész elkezdett működni.
− Mondhatjuk, hogy a pécsi csapat tette működőképessé a programot?
− Igen, így van. Ők egy usability filozófiát, a használhatóságot tették hozzá az üzleti funkciókhoz azzal, hogy ami a felületen megjelenik, az egyedi és nagyon praktikus, frappáns lett.
− Első ránézésre a Nebula.hu egy projektmenedzsment-programnak tűnik. Mivel tud többet, mint a számos projektmenedzsment-megoldás?
− Még a fejlesztés kezdetekor betiltottam a projekt kifejezés használatát. A programban megrendelésekről beszélünk, ugyanis a fő célcsoport olyan szolgáltatási szektorban dolgozó mikrocégek, amelyek nem igazán projekteket, hanem megrendeléseket, mikroprojekteket bonyolítanak. Ha egy nyomdai kivitelezőt veszünk példának, aki brosúrákat, névjegykártyákat készít cégeknek, annak ideális lesz a Nebula.hu. Vizsgáltuk az ilyen cégek tevékenységét, és rájöttünk, hogy sokkal nagyobb kommunikációigénye van egy-egy ilyen kis megrendelésnek, mint azt gondolnánk. Ajánlatot kell tenni, amiből több változat is lesz, miközben a megrendelővel megállapodnak, majd készül egy megrendelés, amit aláírnak a felek, majd elkezdődik a munka. Elkezdik begyűjteni az adatokat, amiket rá kell tenni a megrendelt névjegykártyára. Mire meglesz a kompetens titkárnő, aki végre elküldi ezeket az adatokat, akkor készül egy \"kefelevonat\", egy egy-két példányos minta, amit egyeztetni kell. Ekkor szokott az ügyfél rájönni, hogy hol és miben akar változtatni, de emiatt a szerződést már nem fogják módosítani, hanem erről egy e-mailben megegyeznek. Ahogy zajlik az üzlet, egy idő után már egy négy-öt fős kis cégnél sem tudja a cég egyik vagy másik fele, hogy végül is miben állapodtak meg, és pillanatok alatt kaotikussá válhat a munka. A Nebula.hu segítségével minden ilyen projekt..., helyesebben megrendelés összes dokumentumát egy helyen megtalálják a munkatársak, s elkerülhetőek a félreértések.
− Támogatta az EU a projektet?
− Igen, a Nebula európai uniós támogatással készült. A fejlesztéshez kapott támogatás összege 138,7 millió forint volt, ami a teljes költség 47,48 százalékát fedezte.
