Harmadik alkalommal rendezik meg Magyarország egyik legnagyobb mobilos rendezvényét, a Smartmobil \'12 konferenciát. A március 29-én, a T-Mobile fő támogatásával rendezett konferencia az okos telefonok és táblagépek kiállítással egybekötött szakmai konferenciája, amely egyaránt célozza a mobilpiac, a szakma szűkebb közönségét, a pénzügyi és marketingszakembereket, valamint a mobilágazat iránt érdeklődőket. A konferenciának a budapesti RaM Colosseum ad otthont, nemzetközi előadói között szerepel Matthew Miller, Nagy-Britannia egyik piacvezető fejlesztőcége, a UsTwo vezetője, Alistair Beattie, a DDB EMEA innovációs vezetője, Marc Toumelin, a Microsoft mobil eszközökért felelős régiós, továbbá Krzysztof Rosinski, a Gemius vezető mobilpiaci elemzője, valamint Lassi Kurkijärvi, a Sanoma (NL) fejlesztési és innovációs vezetője.
