A Kerszi Zrt. ismét meghirdette a 2010 májusa óta felszámolás alatt lévő Fehér Holló Panzió és Étterem Kft. vagyonelemeit. Az M1-es autópálya Győr felé vezető oldalán, a fővárostól 43 kilométerre, az óbaroki pihenőhelynél található panzió jelenleg is működik; az 1142 négyzetméteres ingatlanért már csak nettó 160 millió forintot kérnek. (Az irányár egy éve nettó 190 millió forint volt.) Ajánlat február 24-ig tehető az autós pihenőre. Nagyné Ábri Katalin felszámolóbiztos elmondta, kizárólag a felépítmény van a társaság tulajdonában, a földhasználatra húszéves bérleti szerződés köthető. A létesítmény június 30-ig van bérbe adva. A területen található panzió, étterem és üzlet teljes közműhálózattal rendelkezik. Tartályos gáz, internetcsatlakozás és térfigyelő rendszer is van. Az 1989-ben alapított, budapesti székhelyű Fehér Holló Kft. csaknem két évtizeden át működött sikeresen. A panziót és éttermet 2005-ben felújították és bővítették. A cég 2008-ban 160 millió forintos nettó árbevételt ért el, 2009-ben új tulajdonoshoz került, a mintegy 40 dolgozót foglalkoztató cég alig pár hónap alatt több mint 100 milliós adósságot halmozott fel, s a felszámolás sorsára jutott (Napi Gazdaság, 2011. május 12.).
