BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Díjazta dolgozóit a Napi Gazdaság

2012. január 26. csütörtök, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ismét megválasztotta a Napi Gazdaság szerkesztősége az év újságíróját: 2011-re ezt a címet F. Szabó Emese érdemelte ki a munkatársak szavazatai alapján. A Belföld rovat szerkesztője 2007 októbere óta dolgozik a lapnál, napi munkája mellett ő szerkeszti az adótanácsadó oldalt és a társadalmi felelősségvállalással foglalkozó mellékletet is. A rá szavazók indoklásukban az önálló és kreatív munkát, a \"hihetetlen munkabírást\", az egyéni véleményeket megfogalmazó jegyzeteket emelték ki.

Az év online újságírója Szabó Zsuzsanna lett, mindenekelőtt lelkiismeretes és alapos szerkesztői tevékenységének elismeréseként. Ő itt kezdte pályáját gyakornokként 2004-ben, majd némi kitérő után 2010 februárjában tért vissza, immár a Napi Gazdaság Online-hoz.

Az év kiadói munkatársának járó díjat Madarász János lapigazgató vehette át, aki a tőzsderovat munkatársából váltott át évekkel ezelőtt más területre, kezébe véve a lap megjelenéséhez, illetve a kiadó működéséhez nélkülözhetetlen háttérmunkák irányítását. Mindegyik díjazottnak gratulálunk!

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet