Ismét megválasztotta a Napi Gazdaság szerkesztősége az év újságíróját: 2011-re ezt a címet F. Szabó Emese érdemelte ki a munkatársak szavazatai alapján. A Belföld rovat szerkesztője 2007 októbere óta dolgozik a lapnál, napi munkája mellett ő szerkeszti az adótanácsadó oldalt és a társadalmi felelősségvállalással foglalkozó mellékletet is. A rá szavazók indoklásukban az önálló és kreatív munkát, a \"hihetetlen munkabírást\", az egyéni véleményeket megfogalmazó jegyzeteket emelték ki.
Az év online újságírója Szabó Zsuzsanna lett, mindenekelőtt lelkiismeretes és alapos szerkesztői tevékenységének elismeréseként. Ő itt kezdte pályáját gyakornokként 2004-ben, majd némi kitérő után 2010 februárjában tért vissza, immár a Napi Gazdaság Online-hoz.
Az év kiadói munkatársának járó díjat Madarász János lapigazgató vehette át, aki a tőzsderovat munkatársából váltott át évekkel ezelőtt más területre, kezébe véve a lap megjelenéséhez, illetve a kiadó működéséhez nélkülözhetetlen háttérmunkák irányítását. Mindegyik díjazottnak gratulálunk!
