Csak a közelmúltban indult útjára a Vodafone Köszönet Program, de máris több mint százezer regisztrált ügyfelet jegyez a mobilszolgáltató. A kedvezményekkel a mobilszolgáltató célja − azon kívül, hogy így is meg szeretnék köszönni ügyfeleiknek, hogy a Vodafone-t választották − az, hogy olyan programot kínáljanak hűséges ügyfeleiknek, amelyben vonzó és könnyen kiszámítható, átlátható előnyöket kaphatnak.
Az ügyfelek úgy részesülhetnek ezekben a felejthetetlen élményekben és kedvezményekben, hogy nem kell pontokat gyűjteniük és számolgatniuk, mindössze annyi a dolguk, hogy belépnek a programba.
A Vodafone Kedd akciói a Köszönet Programba való belépés után azonnal igénybe vehetők, összesen most már 72 különböző helyen. Egy sms-ben kapott kód felmutatásával nyomban mozijegyet, múzeumi, fürdő vagy uszodabelépőt vásárolhatnak egy áráért, akik pedig megéheznek, azok két Whopper menühöz juthatnak hozzá ily módon.
További előny, hogy a Köszönet Programhoz csatlakozók a készülékcsere alkalmával az itt töltött évek számával arányosan kedvezményben részesülnek, sőt akár gyakrabban frissíthetik készüléküket. Újdonság, hogy a program keretében már a feltöltőkártyás ügyfelek számára is elérhető a készülékcsere lehetősége a kedvezményekkel együtt.
A program egészen különleges meglepetéseket is tartogat a résztvevők számára. Nemrégiben derült ki, hogy a Vodafone idén is főszponzori szerepet vállal a Sziget megszervezésében, így természetesen a Köszönet Programban regisztrált és kisorsolt ügyfelek is ott lehetnek a fesztiválon. 7x7 szerencsés felhasználó nyer Sziget-belépőt és egy 5000 forintos vásárlási kerettel feltöltött, új NFC szolgáltatásra alkalmas telefont, így elsőként ők tesztelhetik az érintés nélküli mobilfizetést.
A Köszönet Program azok számára is tartogat programlehetőségeket, akik olimpiai bajnok sportolókkal vagy egyéb hírességekkel szeretnének találkozni. Öt szerencsés ügyfél a Föld Napjára szervezett faültetésen vehetett részt, ahol a Vodafone által karácsony alkalmából ajándékozott 777 örökzöld egy részét háromszoros olimpiai bajnok vízilabdásokkal és Kemény Dénes szövetségi kapitánnyal ültethették el egy óvoda kertjében.
