BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyar-mexikói vegyes bizottság alakult

2011. február 3. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megtartotta első ülését Budapesten a magyar-mexikói gazdasági vegyes bizottság - jelentette be a tárca. Botos Balázs nemzetközi kapcsolatokért felelős helyettes államtitkár fogadta a mexikói külügyminisztérium gazdasági kapcsolatokért és nemzetközi együttműködésért felelős miniszterhelyettesét és küldöttségét. A minisztérium közleménye szerint Mexikó a legnagyobb kereskedelmi partnerünk Latin-Amerikában, ide irányuló exportunk egy év alatt 32,6 százalékkal nőtt.

B. Judit Varga
B. Judit Varga

Ez is érdekelhet