A környezetvédelmi szervezetek is alulbecsülik az energiaszektor és az ehhez kapcsolódó környezeti problémák súlyosságát; az emberiség orosz rulettet játszik a klímapolitikával - jelentette ki a vándorgyűlésen Varró László, a Mol Nyrt. stratégiai vezérigazgató-helyettese. Az igazi baj a fenntarthatósággal van, nem az ellátásbiztonsággal vagy a fogyasztóvédelemmel - tette hozzá. Nem a fosszilis energiahordozók kimerülése a fő probléma, épp ellenkezőleg: mivel egyelőre tartanak a készletek, ijesztően versenyképes a fosszilis energia - vélekedett Varró, aki szerint ezért mesterségesen csökkenteni kellene a fosszilis energiahordozók versenyképességét.
A Mol stratégiai vezérigazgató-helyettese szerint a magyar energiapolitika Bermuda-háromszöge a gázártámogatás, a kötelező átvételi támogatás és a kedvezményes áfa; ezek rombolják az energiahatékonyságot, miközben javítására jóval kevesebbet költünk. Emellett a magyar oktatási rendszer köszönő viszonyban sincs egy zöld gazdaság igényeivel - tette hozzá. A szakember szerint a fosszilis energiafelhasználást, a környezetszennyezést erőteljesebben kellene adóztatni - így például az üzemanyagok jövedéki adóztatása jó megoldás -, ezzel párhuzamosan pedig a munkát terhelő adót csökkenteni kellene. Az ellátásbiztonság nem azonos az alacsony importfüggőséggel - figyelmeztetett. Ostoba, kusza, zavaros szabályozás is vezethet ellátási problémákhoz - tette hozzá. Nincs olyan ésszerű forgatókönyv, amely szerint a következő évtizedekben a magyar energiaimport mértéke a dollármilliárdos tétel alá süllyedne - állította. Csökkenteni azért lehet, ahogyan a szén-dioxid-kibocsátást is: ehhez a paksi atomerőmű bővítése a leghatékonyabb megoldás - tette hozzá. A bioüzemanyagot Varró viccnek nevezte: miközben minimális szén-dioxid-kibocsátási csökkentést lehetővé tevő módon állítunk elő etanolt, a korábban itt termelt árukat hatalmas környezeti terheléssel távoli országokból importáljuk - fogalmazott, hozzátéve, hogy a környezetterhelés mérséklésére nem a bioüzemanyagok fokozott előállítása a válasz, hanem a helyi élelmiszer-termelés fejlesztése.
