A Vodafone 600 millió forintot meghaladó beruházással több mint 300 új munkahelyet teremt Miskolcon, a tegnap megnyitott regionális ügyfélszolgálati központjában. Az előreláthatólag 2010 közepétől teljes kapacitással működő beruházás megnyitóján a kormányt Molnár Csaba kancelláriaminiszter képviselte. Az új regionális ügyfélszolgálati központnak az a tény biztosít további jelentőséget, hogy nem a fővárosban, hanem egy korábban kevésbé frekventált régióban teremt új állásokat - mondta Molnár Csaba. Az elmúlt években immár a második olyan központot nyitjuk meg Magyarországon, ahol az egész régióra kiterjedő tevékenységet folytathat a cég, mindezek hatására a társaság jelenlegi 1400 fős alkalmazotti létszáma az év végére várhatóan megközelíti a 2 ezer főt - tette hozzá Beck György, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója.
