BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Taroltak a revizorok Észak-Magyarországon

2008. szeptember 9. kedd, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Több tíz millió forintos bírságokról, üzletek bezárásáról, nyugtaadási hiányosságokról számolt be az adóhatóság észak-magyarországi regionális igazgatósága a térségben most befejezett összehangolt ellenőrzés-sorozatról az MTI-Ecónak. Az észak-magyarországi régió három megyéjében - Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád - nyolc héten át nyolc hatóság tartott összehangolt ellenőrzés-sorozatot a feketegazdaság visszaszorítása érdekében - emlékeztetett Tompa Krisztián, az APEH regionális igazgatóságának főosztályvezetője. Az ellenőrök száz különböző helyszínen több mint ötszáz vizsgálatot tartottak. Összesen több mint 25 millió forint mulasztási bírságot szabtak ki és harmincnyolc üzletet zártak be, átlagosan 12 napra.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet