BUX 138835.76 -0,47 %
OTP 44810 -0,24 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jegyeladási csúcsra számítanak a Hungaroringen

2008. július 22. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Megdőlhet a jegyeladási csúcs a jövő hétvégi Magyar Nagydíjon - jelentette be Palik László, a Hungaroring Sport Zrt. elnöke. A világbajnokság jelenlegi, kiélezett állásának köszönhetően valószínűleg rekordszámú néző érkezik Magyarországra. Jelenleg 25 százalékkal állnak jobban mint tavaly ilyenkor, várhatóan megdől a 2000-ben felállított 12 millió eurós bevételi csúcs. A cég tárgyal Bernie Ecclestone-nal, a Forma-1 első emberével a Hungaroring 2011-ig szóló szerződésének további öt évvel való meghosszabbításáról is. Akár már a verseny hétvégéjén bejelenthetjük az új megállapodást - mondta Palik az MTI-nek. A szervezők egymilliárd forintért fejlesztették a mogyoródi pályát: a pálya 6-os és 7-es kanyarjában új rázóköveket kellett elhelyezni, a célegyenesre ráfordító kanyart pedig már műfű veszi körül.

Kiss Melinda
Kiss Melinda

Ez is érdekelhet