BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Bontással startolt a Köki Terminál

2008. február 25. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Elindult a kispesti Köki-beruházás. A kőbánya-kispesti metróvégállomás közelében, az egyik legforgalmasabb budapesti közlekedési csomópont átépítésekor a jelentős közlekedési fejlesztések mellett háromszintes bevásárló- és szórakoztatóközpont, barkácsáruház és 330 férőhelyes p+r parkoló, további 60 férőhelyes b+r (kerékpártárolóval ellátott) parkoló épül. A bevásárlóközpontban több mint kétszáz üzlet, irodák, ügyfélszolgálatok, éttermek, kávézók is helyet kapnak. A beruházó R-CO Zrt. a bevásárló- és szabadidőközpont megépítése mellett számos közcélú fejlesztést is magára vállalt. Az építkezés első üteme már javában folyik, ennek keretében a későbbi barkácsáruház telkén egy ideiglenes parkoló épül, amelyet várhatóan április közepén vehetnek birtokba az autósok. A beruházás befejezése 2009 harmadik negyedévében várható.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet