Egy héttel, január 8-ig meghosszabbították azt a határidőt, ameddig be lehet nyújtani a gázár-támogatási kérelmet ahhoz, hogy már a februári számlán megjelenjen a támogatás összege. Kiss Péter szociális és munkaügyi miniszter tegnapi bejelentése szerint eddig 754,8 ezer kérelem érkezett a Magyar Államkincstárhoz, amelynek nagyjából a felét dolgozták fel.
