BUX 138413.64 0,57 %
OTP 44400 0,95 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégis bejött a karácsony

2006. december 26. kedd, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Mától beindul a karácsonyi őrület második felvonása, ám ezúttal nem az eladók, hanem a vevőszolgálatosok lesznek kitéve a vásárlók rohamának. Eljött ugyanis a karácsonyra vásárolt, rossznak vagy feleslegesnek bizonyuló termékek visszaváltásának, cseréjének ideje. A fogyasztóvédelmi törvény nem teszi ugyan kötelezővé a kereskedőknek a visszacserélést a vásárlástól számított harmadik nap után, ám a nagy eladóhelyeken nem lesznek szőrösszívűek a hozzájuk fordulókkal – ígérik a multik. Óvatos várakozás előzte meg az idei karácsonyt mind a kereskedők, mind az áruhitelt nyújtó cégek részéről, ám a legelső összesítések szerint felesleges volt az aggodalom: nem lett rosszabb ez az év, mint a tavalyi, a Gyurcsány-csomaggal együtt sem. Az ünnep előtt készült felmérések szerint egyébként a magyar vásárlók többsége nem bízott semmit a véletlenre, hanem igyekezett mindent előre kitervelten beszerezni a fa alá.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet