BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Engedtek a patikusok

2006. szeptember 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az egészségügyi miniszter tegnap megbeszélést folytatott a Magyar Gyógyszerész Kamara elnökével és alelnökével. Molnár Lajos arra kérte az elnökséget, hogy vonja vissza a sztrájkfelhívást, amennyiben ez megtörténik, akkor eltekint az újabb bírósági eljárás megindításától. A kamara kérése pedig az volt, hogy a tegnapi sztrájkban részt vevők ellen ne folytasson eljárást az ÁNTSZ. A patikusok a gyógyszerforgalmazás liberalizációja ellen tiltakoztak volna munkabeszüntetéssel, ám ez több szempontból sem törvényes, ezért további ilyen demonstráció esetén akár a működési engedélyt is megvonhatják az érintett patikáktól.

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet