BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A kormány október 12-én vitázna az ÚMFT-ről

2006. szeptember 28. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kabinet kezdeményezte, hogy a parlament október 12-én, csütörtökön tartson vitanapot az Új Magyarország fejlesztési tervről (ÚMFT) – jelentette be Danks Emese kormányszóvivő. A múlt hétre tervezett vitanap ugyanis elmaradt, a kormány viszont nem adja le a brüsszeli bizottságnak a tervet a pártokkal történő egyeztetés nélkül. Ezt követően a Nemzeti Fejlesztési Tanácsban is egyeztet a javaslatról a kormányzat a régiós fejlesztési tanácsok képviselőivel és független szakértőkkel, s ezután véglegesítik az EU-nak benyújtandó tervet, valamikor október közepén.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet