BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ingyenes lesz az M5-ös a főváros és Gyál között

2004. május 13. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az M5-ös autópálya Budapesttől Gyálig tartó szakaszát ingyen lehet használni az M0-s keleti ívének megépítéséig, azaz 2005 végéig - hangzott el a mai kormányülésen. A főváros felől közlekedőknek már az ócsai csomópontig is fizetniük kell a használatért, s ez kedvezőtlenül érintette több környékbeli település ingázó lakosságát.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet