BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Magyar–vietnami üzleti fórum lesz Budapesten

Május 10-én magyar–vietnami üzleti fórumot szervez a Magyar Befektetési és Kereskedelemfejlesztési (ITDH) Kht. Az alkalomra Budapestre látogat Hanoi polgármestere is, és exkluzív üzletember-találkozóra is mód nyílik.

2004. május 2. vasárnap, 23:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Korábban, Gilyán György államtitkár és Bui Xuan Khu ipari miniszterhelyettes társelnökletével Hanoiban ülésezett a Gazdasági-kereskedelmi és Műszaki-tudományos Együttműködési Bizottság (GMTEB). Az április 20-án megrendezett eseményt üzletember-delegáció látogatásával kapcsolta össze az ITDH.
Az ITDH szervezésében kilenc magyar vállalat képviselői látogattak el Vietnamba és vettek részt a fővárosban, Hanoiban és az üzleti élet központjának tekintett Ho Si Minh-városban üzletember-találkozókon. A delegáció vezetője Kismartoni Endre, az ITDH igazgatója volt. A programok jó alkalmat kínáltak a kétoldalú üzleti megbeszélésekre, új vietnami üzleti kapcsolatok és lehetőségek feltárására, növelve ezzel a térségbeli magyar üzleti jelenlétet, exportot. Az üzletember-találkozók szervezésében az ITDH, a Magyar Nagykövetség (Hanoi), a Magyar Főkonzulátus (Ho Si Minh-város), a GMTEB vietnami tagozata és a Vietnami Kereskedelmi és Iparkamara (VCCI) vett részt.
A rendezvényekkel kapcsolatban bővebb információ:
ITDH – Kozlovszky Zoltán
Tel.: (1) 473-8229
E-mail: kozlovszky@itd.hu

Andacs Botond
Andacs Botond

Ez is érdekelhet