BUX 140342.86 0,51 %
OTP 45920 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Januártól drágul az M5-ös

2003. december 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az M5-ös autópálya díjai átlagosan 5,5 százalékkal nőnek január elsejétől - mondta Garai Valéria, az üzemeltető Alföldi Koncessziós Autópálya (AKA) Rt. szóvivője. A társaság élni szeretne 2003. december 31-én lejáró opciós jogával, s továbbépítené a sztrádát Kiskunfélegyháza és Szeged között. A jövő év első negyedévében várhatóan az M5-ösön is bevezetik a matricás rendszert - véli Kovács Ferenc, a Gazdasági Minisztérium helyettes államtitkára.

Domokos Erika
Domokos Erika

Ez is érdekelhet