BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nőhet a foglalkoztatottak száma

2003. december 15. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jövőre az első félévben mintegy 33 ezer fővel nőhet a foglalkoztatottak száma - véli Burány Sándor foglalkoztatási miniszter. A tárca által végzett felmérés szerint a legnagyobb mértékben, mintegy tízezer fővel az észak-alföldi régióban bővül a foglalkoztatás. A létszámnövekedés nagy része a feldolgozó- és az építőiparban, valamint a kereskedelemben várható.

Andacs Botond
Andacs Botond

Ez is érdekelhet