BUX 139895.90 0,19 %
OTP 45890 -0,17 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Felállt a paksi üzemzavart vizsgáló bizottság

2003. szeptember 17. szerda, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megkezdte munkáját a paksi atomerőműben történt súlyos üzemzavart kivizsgáló nyolcfős parlamenti bizottság – írja az mti.hu. Bár az Energia Klub is jelentkezett szakértőnek, a képviselők szerint e szervezet részvételével várhatóan nem lehetne pártatlan jelentést készíteni az eseményekről. A bizottság 500 ezer forintot kapott szakértői és 100 ezer forintot dologi kiadásokra.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet