Megkezdte munkáját a paksi atomerőműben történt súlyos üzemzavart kivizsgáló nyolcfős parlamenti bizottság – írja az mti.hu. Bár az Energia Klub is jelentkezett szakértőnek, a képviselők szerint e szervezet részvételével várhatóan nem lehetne pártatlan jelentést készíteni az eseményekről. A bizottság 500 ezer forintot kapott szakértői és 100 ezer forintot dologi kiadásokra.
