BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Karbantartják a paksi egyes blokkot

2003. július 7. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A terveknek megfelelően a hét végén - a négyévenként esedékes nagyjavítás miatt - leállították a paksi atomerőmű egyes blokkját, s a munkálatok után, várhatóan két hónap múlva indítják újra. Az egyes blokk a jelenleg üzemzavar miatt leállt kettes reaktorral egy csarnokban van, így közös a karbantartási területük és eszközállományuk, ezért az egyes leállítása a szokásosnál jóval több előkészítést igényelt.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet