BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csak szeptembertől lesz lakáshivatal

2003. július 3. csütörtök, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Július helyett csupán szeptember elsejétől kezdi meg működését az Országos Lakás- és Építésügyi Hivatal. A hivatal vezetője - államtitkári minőségben - Fegyverneky Sándor lesz, aki öt éven át a XIII. kerület főépítésze volt.
Jelenleg a belügyi tárcán belül, a különböző részlegeken összesen 49 dolgozó lát el lakásügyi feladatokat - mondta lapunknak Fegyverneky Sándor. A hivatal végleges létszáma 2004. január elsején alakulhat ki, amikor az új építési törvényhez kapcsolódó tevékenységek körvonalazódnak. A leendő államtitkár a hivatal felállításával megszületett - a lakásépítés szükségességét és az építészethez köthető kulturális értékek védelmét hangsúlyozó - szakmai és politikai állásfoglalást tartja a legfontosabbnak.

Németh Andor
Németh Andor

Ez is érdekelhet